• Обновено
Женски Обични Цврсти Товарни Панталони Шорцеви Еластични Џебови На Половината Плисирани Секојдневни Панталони Женски Шорцеви Каки М

Женски Обични Цврсти Товарни Панталони Шорцеви Еластични Џебови На Половината Плисирани Секојдневни Панталони Женски Шорцеви

DEN 415.84

Залиха
Во продавницата

Сезона : Пролет, лето, aut. Пол : Жени. Повод : Секојдневно . Стил : Елегантен, спорт, секојдневен. Содржина на пакетот : 1 x Табела За Големина на Панталони : . Големина : М Половината : 74-84см/29,13-33,07" : 108см/42,52" Должина : 54см/21,26"Големина : Л Половината : 78-88см/30,71-34,65" : 112см/44,09" Должина : 55см/21,65"Големина : XL Половината : 82-92см/32,28-36,22" : 116см/45,67" должина : 56см/22,05"големина : ххл половината : 86-96см/33,86-37,80" : 120см/47,24" должина : 57см/22,44"големина : хххл половината : 90-100см/35,43-39,37" : 124см/48.82" должина : 58см/22.83" измијте се препорачува со ладна вода/не /висат или линија сува/измијте со слични Бои,што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека. Плисирани Касуа Кул Дизајн Панталони. Женски Летни Кратки Карго Панталони. Странични Џебови И Цврсти Елегантни Бои. панталони за жени. женски панталони.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас