• Обновено
Фустани За Жени Плус Големина Лето Повик Миди Клиренс Фустани За Жени Модни Жени О-Вратот Обични Цврсти Џебови Без Ракави Над Коленото Фустан

Фустани За Жени Плус Големина Лето Повик Миди Клиренс Фустани За Жени Модни Жени О-Вратот Обични Цврсти Џебови Без Ракави Над

DEN 401.60

Залиха
Во продавницата

Овој Макси Фустан совршен за забава,свадба,коктел,вечер,туш за бебиња,излегување, славна личност и специјални прилики. Ако сакате широка облека, нарачајте облека за една големина поголема. Можете да ја видите табелата со големини на сликата на производот. П2 : каков материјал од овие женски фустани?А2 : Изработен од 95%Полиестер+5%Спандекс, многу мек и пријателски за кожата материјал, пријатен и удобен. Содржина на пакетот : Женски Макси Фустан X 1 Висококвалитетна Гаранција За Жени Длабок V Врат Краток Ракав Долг Фустан Чипка Деверуша Партија Наметка макси фустан Супер Симпатичен И Течен Изглед Фустан Чипка Преклопување Со Тул Подлога Фустани Мода Проегирен Капчиња Цвет Фустани И А П1 : дали овој фустан е верен на големината?А1 : Да, тоа е точно на големината. Чипка преклопување со тул подлога, модата чиста капчиња појас и мека скалирање за романтичен допир. летни фустани за жени.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас