• Обновено
Целосно Зашиени Проѕирни Завеси За Завеси На Прозорци 63 84 95 108 120Л

Целосно Зашиени Проѕирни Завеси За Завеси На Прозорци 63 84 95 108 120Л

DEN 191.52

Залиха
Во продавницата

Инструкции за нега : Машинско Перење не Белило На Ниско Поставување Користете Ладно Железо 2 Пакувајте Целосно Зашиени Проѕирни Завеси За Завеси На Прозорците 63" 84" 95" 108" 120"Л.Тие се 100% Полиестер.1 Купување= 2 Проѕирни Панели Достапни во 7 големини : 55 инчи широк за 36" должина на секој панел, така што двата панели заедно би биле широки приближно 110 инчи со должина од 36 инчи55 инчи широк за 45" должина на секој панел, така што двата панели заедно би биле широки приближно 110 инчи со должина од 45 инчи55 инчи широк за 63" должина на секој панел, така што двата панели заедно би биле широки приближно 110 инчи за 63 инчи должина 55 Инчи Широк За 84" должина на секој панел, така што двата панели заедно ќе бидат широки приближно 110 инчи со должина од 84 инчи55 инчи широк за 95" должина на секој панел, така што двата панели заедно ќе бидат широки приближно 110 инчи со должина од 95 инчи55 инчи широк за 108" должина на секој панел, така што двата панели заедно ќе бидат широки приближно 110 инчи со должина од 108 инчи55 инчи широк за 120" должина Панел Така Што Двата Панели Заедно Би биле широки Приближно 110 инчи на 120 инчи должина овие проегирни завеси на прозорците имаат џебен врв на прачка и треба да одговараат на прачки дебели 2 инчи или помалку.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас