• Обновено
Едвинторг Фустан За Ноќта На Вештерките За Жени Гроздобер Клиренс Плус Големина Женски Секојдневни Фустани Ноќта На Вештерките Спојување Со Долги Ракави Солидна ?

Едвинторг Фустан За Ноќта На Вештерките За Жени Гроздобер Клиренс Плус Големина Женски Секојдневни Фустани Ноќта На Вештерките

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

ветува Брза Испорака, Најдобра Услуга По Продажбата, Брза Услуга за Клиенти Со Задоволителен И Трпелив Одговор за 24 Часа. `+УСЛУГА ние сме посветени да им обезбедиме на потрошувачите висок квалитет ,мода, но зделка. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Дома,Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Без Ракави Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Висат Или Линија Сува што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Големина ГОЛЕМИНА САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Рамо Половината Должина М Медиум 6 10 36 96см/37. црн летен фустан лелеави мини фустан панталони фустан долг црн двор свадба фустан за гости виолетова обвивка фустан женски шпагети без ракави сатенски фустан девојки црвен фустан фустан од лимон црн фустан венчаница розова кожен фустан атлетски фустан за жени набразден фустан со долги ракави секси фустан за жени возбудлив мини фустан лавица фустан девојки миди фустан халтер фустан без грб фустан пресврт преден фустан фустан до половината женски фустан со плус големина фустан кошули за возбуда миди фустан светло сина обвивка фустан линија фустан летен женски фустан за жени свадба гостин фустан со тантела женски фустан каки фустан за жени розов фустан за тело за жени сатенски мини фустан фустан од тул за жени фустан без грб женски летен шифон против возбуда на вратот макси фустан бел фустан црн фустан за жени венчаница за жени венчаница плус големина фустан летни фустани за жени фустан на плажа бохо фустан за жени фустан кошули принцеза фустани за девојки коктел фустан. ●ПРЕПОРАКА за ГОЛЕМИНА ● Предложете избор на една голема големина ако имате голема биста или колкови.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. Миење Раце Само.28" ДОЛЖИНА : 142СМ/55.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас