• Обновено
Женски Џегинг Денот На Независноста Јога Панталони Хеланки Со Висок Струк Дневни Хулахопки Удобни Дна Стил-Д XL

Женски Џегинг Денот На Независноста Јога Панталони Хеланки Со Висок Струк Дневни Хулахопки Удобни Дна Стил-Д XL

DEN 367.84

Залиха
Во продавницата

Јога панталоните дизајнирани со широк висок појас за подобра контрола на стомакот, ја нудат целата поддршка и компресија за стомакот и задникот да се вратат во својата форма.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Тренинг Панталони, Патриотски Јога Панталони, Жени Спортска Теретана Трчање Хеланки Тип На Шема : Независност Печатење Боја : Како Што Покажува Сликата (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Спандексваист : Висока Должина На Половината : долгогодишна Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Деталната Слика. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Дизајн - Женски Јога Панталони Со Висок Струк, Патриотски Хеланки, Лента/Ѕвезден Принт, Спортска Теретана Трчање Слаби Панталони, Задници За Вежбање За Контрола На Стомакот, Истегнување Хеланки. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Јога Панталони За Денот На Независноста На Жените, Јога Панталони Со Висок Струк, Фитнес За Вежбање Тесни Панталони за Нозе.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас