• Обновено
Авденио Женски Лелеави Фустани Со Долги Ракави На Продажба Жени Летни Секојдневни Чипкани Ракави V-Врат Цврсти Фустани Со Средна Должина Лабав Фустан

Авденио Женски Лелеави Фустани Со Долги Ракави На Продажба Жени Летни Секојдневни Чипкани Ракави V-Врат Цврсти Фустани Со Средна

DEN 287.84

Залиха
Во продавницата

Женски Летни Секојдневни Чипкани Ракави V-Вратот Цврсти Фустани Со Средна Должина Лабав Фустанкарактеристики : 1. Мазен допир, удобност и супер пријателски за кожата. Тоа е едноставно и елегантно, што ви помага да го покажете вашиот уникатен шарм.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Супер исклучителна и убава!. Обезбедете ви непречено и удобно искуство на допир. Уникатен дизајн на фустан : секси деколте може да го продолжи процентот на вратот и да го покаже вашиот шарм. Лесно одговарајте на овој елегантен дамски фустан : добар избор е да одговарате на високи потпетици, кои можат визуелно да го истегнат вашето тело и лесно да постигнат секси и шик форма. Ова плисирано здолниште за нишање ќе стане задолжителен предмет во вашата гардероба.Карактеристики : Стилски и моден дизајн,, Лето И Пролет И Aut2. Овој фустан со кратки ракави е изработен од удобни ткаенини. Класична цврста боја, никогаш застарена.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас