• Обновено
Воралими Ролна Божиќен Подарок Декор Налепници Заптивки Налепници Лепливи Етикети Налепници За Украси За Пакување

Воралими Ролна Божиќен Подарок Декор Налепници Заптивки Налепници Лепливи Етикети Налепници За Украси За Пакување

DEN 255.84

Залиха
Во продавницата

Можете да ја залепите онаму каде што ви треба како украс.Описи : Големина : 6,5*3см материјал : вклучен е пакет налепници Од Бакарна плоча : 1 Ролна налепници (500 парчиња) 1. Оваа налепница е изработена од висококвалитетна самолеплива хартија, површината е водоотпорна, не е лесно да падне, а пастата е цврста. Доволна количина : овој пакет налепници содржи 500 налепници, а количината е доволна, за да можете да ја користите со доверба. Доволна количина : овој пакет налепници содржи 500 налепници, а количината е доволна, за да можете да ја користите со доверба. Многу погоден За Божиќни честитки, пликови, занаети и украси. Убаво е да се стави налепницата За Божиќни шаблони на хартијата за завиткување. Убаво е да се стави налепницата За Божиќни шаблони на хартијата за завиткување. Можете да ја залепите онаму каде што ви треба како украс.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас