• Обновено
Цврста Боја Имитација Фла Ткаенина Бања Туш Завеса Водоотпорен Туш Завеса Лагер Бања Екран Завеса За Бања Подарок

Цврста Боја Имитација Фла Ткаенина Бања Туш Завеса Водоотпорен Туш Завеса Лагер Бања Екран Завеса За Бања Подарок

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Листа на производи : 1 туш завеса, 1 кука. Ве молиме изберете ја соодветната големина пред купувањето. Нашата ткаенина со ленена текстура по нарачка има механизам, но не неред, нежно и густо чувство, без мирис, против брчки. Забелешки : . Лесна нега : Машинско перење во ладна вода, топла циркулација, суво. Високиот квалитет обезбедува долгорочна употреба. Карактеристики на производот : . Ние нудиме различни големини за да изберете : 70,8 € 39,3 инчи, 70,8 € 59,1 инчи, 70,8 € 70,8 инчи, 78,7 € 70,8 инчи.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас