• Обновено
Светски Најголем Дуксер Со Пуловер Со Дуксер Со Недефинирани Подароци

Светски Најголем Дуксер Со Пуловер Со Дуксер Со Недефинирани Подароци

DEN 303.84

Залиха
Во продавницата

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бели Светови Најголем Дулче Дуксер. Чувајте ја главата топла со двокреветна хауба и рацете удобни со нашата предна торбичка зашиена Со Двојна игла. Одликувајќи Се Со Најголемиот Светски Дулче отпечатен преку предниот дел на дуксерот, овој дуксер сигурно ќе стане омилен fall и зима. Двојно обложена хауба. Предиво со воздушен млаз со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребро плетени манжетни и појас со спандекс. Двојно игла шиење во текот на. Предна торбичка џеб. Бело.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас