• Обновено
Строгени Кошули Со Долги Ракави За Жени Слатки Цветни Печатени Графички Маици Блузи Секојдневни Плус Големина Основни Врвови Пуловер

Строгени Кошули Со Долги Ракави За Жени Слатки Цветни Печатени Графички Маици Блузи Секојдневни Плус Големина Основни Врвови

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

, тоа е најдобриот избор за подароци4.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, лесен за облекување или соблекување, удобен за носење во текот на целиот ден. Повод-Моден дуксер со качулка е совршен за секојдневно носење, дома, одмор,канцеларија, спорт,вежбање,одмор,училиште, улична или клупска облека.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас