• Обновено
знаме на денот на независноста на мажите секојдневна мека и удобна мала печатена памучна маица со тркалезен врат и кратки ракави 2xl високи машки маици машки шорцев?

знаме на денот на независноста на мажите секојдневна мека и удобна мала печатена памучна маица со тркалезен врат и кратки ракави

DEN 351.84

Залиха
Во продавницата

Сезона : Сите Сезони. Пол : Мажи. Повод : Дневно, Забава. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода, Слободно Време. Должина на ракавот : долги Ракави Опремени Топ Големина на табелата : . Големина : М Биста : 110см/43,31" Рамо : 47,5 см/18,70" Ракав : 21см/8,27" Должина : 72см/28,35"Големина : Л Биста : 116см/45,67" Рамо : 49см/19,29" Ракав : 22см/8,66" Должина : 74см/29,13"Големина : XL Биста : 122см/48,03" рамо : 50,5 см/19,88" ракав : 23см/9,06" должина : 76см/29,92"големина : ххл Биста : 130см/51,18" рамо : 52,5 см/20,67" ракав : 24см/9,45" должина : 78см/30,71"големина : хххл биста : 138см/54.33" рамо : 54.5 см/21.46" ракав : 25см/9.84" должина : 80см/31.50" € карактеристики} Модата И Модерниот дизајн ве прават попривлечни. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите . ①Материјал Е Направен Од Добри Материјали И Е Доволно Издржлив За Да Го Задоволи Вашето Секојдневно Носење. ●Собирање На Вашите Омилени Шорцеви, Хеланки, Црни Панталони, Фармерки И Така Натаму.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас