• Обновено
С224017-1999-СИЛВЕРАДО РЕГ ЦАБ СС ОВАЛНИ ЧЕКОРИ

С224017-1999-СИЛВЕРАДО РЕГ ЦАБ СС ОВАЛНИ ЧЕКОРИ

DEN 2111.84

Залиха
Во продавницата

20 Степен Свиткува Контура Телото На Возилото. Беспрекорни Заварени Крајни Капачиња За Супериорен Завршен Изглед. Достапни Се Модели Од тркало до тркало. Подигнати Прилагодени Влошки За Чекори Без Лизгање. Јаглероден Челик со висока јачина. Издржлив Полу-сјаен Црн Капут во Прав. Четкани Нерѓосувачки Челик ОВЕН Обележја На Секој Чекор. Елипсовидна 4 во. Широк Тежок Ѕид Цевка Дизајн. Возило Без Вежба Специфично За Прилагодено Вклопување. Тешки Челични Држачи за Монтирање. 3-Годишна Гаранција. Боја/Завршница : Полиран. Покриеност : Ја Покрива Должината На Кабината. Материјал : Нерѓосувачки Челик. Производ Одговара : Директно Вклопување. Продадена Количина : Сет од 2. Форма : Овална форма. Боја/Завршница : Полиран. Покриеност : Ја Покрива Должината На Кабината. Материјал : Нерѓосувачки Челик. Производ Одговара : Директно Вклопување. Продадена Количина : Сет од 2. Форма : Овална форма.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас