• Обновено
Вечност Од Келвин Клајн За Мажи-МЛ ЕДТ Поздравниот

Вечност Од Келвин Клајн За Мажи-МЛ ЕДТ Поздравниот

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

Овој сатенски кармин е формулиран со технологија за филтрирање во боја која обезбедува целосен интензитет на боја, подобрувајќи ги усните без избледување и пердуви. Неговото магнетно капаче се заклучува со клик и останува безбедно во текот на денот. Вечност Од Келвин Клајн За Мажи - 15 мл ЕДТ Поздравниот (Мини).

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас