• Обновено
Заштитен знак Ликовна Уметност Епска Авантура Платнена Уметност Од Наташа Вескоат, Црна Мат, Сребрена Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност Епска Авантура Платнена Уметност Од Наташа Вескоат, Црна Мат, Сребрена Рамка

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Подготвена за презентација во рамка достапна во различни големини Заштитен Знак Ликовна Уметност "Епска Авантура" Платнена Уметност Од Наташа Вескоат, Црна Мат, Сребрена Рамка : Уметник : Наташа Вескоат. Тема : Фантазија. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас