• Обновено
Гелпро Никогаш Не Се Движи Машина За Перење Селма Кујна Акцент Килим, Сина Ѕвезда, 24 W 34 L

Гелпро Никогаш Не Се Движи Машина За Перење Селма Кујна Акцент Килим, Сина Ѕвезда, 24 W 34 L

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Откако овие ќе дојдат во контакт со вашиот под, килимот НЕМА да се лизне наоколу! Чистењето повеќе не е макотрпна работа бидејќи Тепихот Со Акцент Никогаш не се движи може да се пере во машина! Нашата иновативна Влечење2технологија ги вклучува нашите Држачи За Гел на сите четири агли, цврсто прицврстувајќи го тепихот на подот и не обезбедувајќи лизгање. ШАРМАНТНИ ДИЗАЈНИ-гроздобер-инспирирани, традиционални и современи дизајни кои ја подобруваат секоја просторија. ГОЛЕМИНА : Под 2'x3'.Тепихот Со Занаетчиски Акцент Никогаш Не Се Движи од Гелпро е тепих со низок куп, мек декоратор на шенил со вградена технологија за Гел Зафаќање. ОТПОРЕН НА ДАМКИ-штити од излевање, случајни нереди и остатоци. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ-за лесно, практично чистење. Својствата на Лепилото За Држачи За Гел се обновуваат со плакнење во вода за да се гарантира дека вашиот килим секогаш останува ставен! Со широк спектар на достапни модели, Тепихот Со Акцент Никогаш не се движи може да додаде елемент за дизајн во вашата кујна, бања, перална, стоечка маса или на кое било друго место каде што стоите! Мисијата на гелпро е да понуди душеци против замор со врвен квалитет и кујнски килими кои нудат исклучителна удобност и дезени за секој стил на домашен декор.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас