• Обновено
Бренд Памук Долг Ракав Маичка Црна, Средна

Бренд Памук Долг Ракав Маичка Црна, Средна

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Нивното класично лого На Шимано е прикажано на памучна мека и удобна маичка. На или надвор од бродот, чувствувајте се сигурни дека го носите името Шимано.Карактеристики : - Тубуларна Конструкција-Логоспецификации На Екранот Шимано : - Големина : Средно-Материјал : 100% Памук-Боја : Црно-Тубуларна Конструкција-Логоспецификации На Екранот Шимано : - Големина : Средно-Материјал : 100% Памук-Боја : Црна.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас