• Обновено
Кембриџ Џастин Геометриски Четириаголник Волна Површина Килим, Темно Сива Слонова Коска, 9' 12'

Кембриџ Џастин Геометриски Четириаголник Волна Површина Килим, Темно Сива Слонова Коска, 9' 12'

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Колекцијата Сафавиех Кембриџ носи модерен Американски стил во домот или канцеларијата со овој прекрасен избор на рачно тафтувани теписи од волна. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни.Кембриџ Килим Колекција. Богато Текстура Волна Површина Килими. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас