• Обновено
Чувари На Галаксијата Делукс Ракета Ракун Дете Ноќта На Вештерките Костим

Чувари На Галаксијата Делукс Ракета Ракун Дете Ноќта На Вештерките Костим

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Чувари На Галакси Делукс Ракета Ракун Дете Ноќта на Вештерките Костим Чувари На Галакси Делукс Ракета Ракун Дете Ноќта На Вештерките Костим : Вклучува комбинезон со опашка, ранец, футрола и маска. Содржина на ткаенина : полиестер. Упатства за нега : миење раце. Дете. Табелата со големини ќе варира во зависност од костимот. Погледнете Детална Табела Со Големини.Ќе ви треба Adobe Acrobat Читач за да ја видите Табелата Со Големини.Преземете Adobe Acrobat Читач сега.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас