• Обновено
Отербо Симетрија Случај за apple iPhone 6 6s Плус

Отербо Симетрија Случај за apple iPhone 6 6s Плус

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Ништо не ја победува елегантната, стилска заштита на Отербокс. Заштитете го вашиот телефон со стил. Симетрија На отербокс Случај за apple i Phone 6/6s Плус : Елегантен, стилски, џебен дизајн. Боите и графиките за завиткување додаваат беспрекорен стил. Двојна материјална конструкција апсорбира шок и издржува капки. Подигнатите, закосени рабови го одржуваат вашиот екран на допир безбеден. Заштита од капки : преобликуваните материјали работат заедно за да го апсорбираат и оттргнат ударот од уредот. Внатрешност што апсорбира удари : јадрото Од Саќе помага да се исфрли ударот и синтетичкиот гумен шок од ударот. Заштита од гребење : Уредот назад и страните се покриени за да изгледа ново како денот кога го добивте. Лесно вклучување-исклучување : едноделна форма лесно се лизга и исклучува. Достапно во различни стилови.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас