• Обновено
Bridgestone Blizzak DM-V 215 70R 100s Снег Зимски Гуми Одговара: 2012-Honda CR-V LX, 2006-Toyota Rav База

Bridgestone Blizzak DM-V 215 70R 100s Снег Зимски Гуми Одговара: 2012-Honda CR-V LX, 2006-Toyota Rav База

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Bridgestone Blizzak DM-V2КАРАКТЕРИСТИКИ И Придобивкииндикатори за влечење на зимски временски услови подолготрајно траење на шарата скратено растојание на сопирање преглед бриџстоун Blizzak DM-V2 е зимска гума за турнеи произведена за патнички возила и SUVs.Th (повеќе..) Големина : 215/70Р16. Сезона : Зима. Перформанси : Турнеја. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас