• Обновено
Влажни Големи Екстра Дебели Антибактериски Свежи Мириси Рачни Марамчиња, брои

Влажни Големи Екстра Дебели Антибактериски Свежи Мириси Рачни Марамчиња, брои

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Убијте 99,99% од бактериите и исчистете подобро од средствата за дезинфекција на рацете. Користете влажни Bignes® bignes® марамчиња во секое време, насекаде, кога сапунот и водата не се достапни.Факти за лековитеактивна состојка-Наменски Бензалкониум хлорид 0,13% - Антибактерискисе Намалува бактериите На Кожата Bignwet Ones® Bignes® Антибактериските Рачни Марамчиња се 40% поголеми и 20% подебели од обичните Влажни Рачни Марамчиња, така што ви треба само едно бришење за најлепливите, повеќето германски чистења.Влажни Оние® Големи Оние® Антибактериските Марамчиња за Раце убиваат 99,99% од бактериите и ја отстрануваат нечистотијата, за да ги одржуваат рацете чисти кога сапунот и водата не се достапни. Практично 28ct. торбичките ви помагаат да се справите со големите нереди во движење. За свеж, чист почеток насекаде.• Торба за теретана• Брод• Гаража• Автомобил• Ранец Екстра Дебел. Екстра Голем. Отстранува Боја, Маснотии, Лепак. Поголемо Бришење. Поголем Удар.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас