• Обновено
Грузија Институтот За Технологија Академски

Грузија Институтот За Технологија Академски

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

Сликите на кампусот одамна се водечки ресурс за уметнички рендери на препознатливи знаменитости на колеџот и универзитетскиот кампус. Нашиот избор на стоки се прошири за да понуди домашни, облека, авто и канцелариски додатоци. Ние внимателно ги избираме нашите предмети имајќи ги предвид . . Дојдовниот бруцош во Дјук, сопруга на алумни Од Пен Стејт или дипломиран постар Во Беркли. Без оглед на приликата, потсетувањето на тие четири или повеќе важни години е секогаш совршен подарок! Нашиот избор порасна, но нашата цел е иста . . да им служиме на нашите клиенти. Ве молиме известете ни дали во секој случај можеме подобро да ви служиме. Премиум цреша калапи двојно црна матирани.Официјално лиценциран Кампусот Слики Литографија.Завршената големина е 18 х 14 инчи.Произведени На Највисок Квалитет На Располагање.Обезбедено Е Задоволство.Одлична идеја за подарок.- SKU : CMPS1507 Грузија Институтот За Технологија Академски Рамка Литографија : Официјално лиценциран Колегиум производ. Прави одличен подарок за сите сегашни дипломирани студенти и алумни. Рачно изработени.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас