• Обновено
Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Полиран Синтетички Тиркизна Нараквица За Истегнување Со Монистра

Примарен Челик Нерѓосувачки Челик Полиран Синтетички Тиркизна Нараквица За Истегнување Со Монистра

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Добијте привлечна и привлечна сина боја на вашиот изглед со оваа нараквица за истегнување. Дизајнирана во нерѓосувачки челик и синтетички сини тиркизни монистра, оваа нараквица широка 6,5 мм има брилијантна висока полирана завршница за вечен сјај. Засилете ја вашата колекција со оваа привлечна нараквица.Метална Тежина : 19,25 Грама Накит Тип : Моден Стил На Нараквица : Нараквица Со Монистра Завршна Обработка На Накит : Висок Полски Пол : Унисексклас : Прилагодлив Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Белдимензии : Прилагодлива Должина, Ширина 6,5 мм Монистра Детали : Тип : Тиркизна Боја : Сина Форма : Тркалезна големина : 6,5 мм количина : 10 вашиот предмет Пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја на Потекло : Кина Нерѓосувачки Челик, Полиран, Прилагодлив, Скапоцен Камен.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас