• Обновено
Куклена Куќа на Габи, Кукла За Патување На Габи, Играчки За Деца На Возраст И Повеќе

Куклена Куќа на Габи, Кукла За Патување На Габи, Играчки За Деца На Возраст И Повеќе

DEN 3855.52

Залиха
Во продавницата

Позирајте ги рацете И нозете На Габи и искористете ја фантазијата за повторно да ги креирате омилените сцени од шоуто.Подгответе се за некои возбудливи авантури со преправање, со Габи со целосно новата Кукла Габи Девојка (Патничко Издание) од хит шоуто НА НЕТФЛИКС, Куклена Куќа На Габи! Одликувајќи се со реални детали од глава до пети, оваа 8-инчна Кукла Габи Девојка има автентични детали за карактерот што ја оживуваат Габи! Габи Девојка носи нејзината класична облека од шоуто, вклучувајќи патики, тексас комбинезони, ткаенина врвот, нејзиниот потпис мачка уши лента за глава и супер-симпатична бејзбол капа! И нејзината топчеста капа и лентата за глава од мачки се отстранливи, а таа има дури и мека и виткана коса што можете да ја четкате, врзете и стилизирате! Со нејзиниот вистински изглед, оваа детска кукла е совршен придружник за да ги изиграте вашите сопствени возбудливи приказни дома. Не за деца под 3 години. Спин Мајстор го задржува правото да се провери информации, бараат валиден доказ за купување, и да се одбие барањето во своето дискреционо право. Куклата Габи Девојка прави одличен подарок за децата и обожавателите на шоуто, затоа придружете се на вашиот нов БФФ Габи за бескрајни авантури со Куклената Куќа На Габи, Куклата Габи Девојка! 8-ИНЧНА КУКЛЕНА КУЌА НА ГАБИ : Облечена во нејзината нова облека, Габи е подготвена за бескрајни авантури! Реални вистински детали за прикажување како нејзиниот тексас фустан, ушите од мачки и капачето со топка навистина ја оживуваат Габи!.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас