• Обновено
Американски Честитки Кралско Сино Ткиво Хартија, Листови

Американски Честитки Кралско Сино Ткиво Хартија, Листови

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Изненадете ги и воодушевете ги вашите пријатели и најблиски со прекрасна подарок презентација Од Американски Честитки! Пакетот доаѓа со 8 листови кралска сина ткивна хартија и може да се користи за неколку подароци. Оваа хартија за ткиво што може да се рециклира е совршен акцент на вашиот роденден, свадба, туш за бебиња или торби за подароци за забави. Ткивната хартија е совршена за завиткување подароци или создавање занаети како венец од ткивна хартија, цвеќиња или хартиени топчиња. 8 листови кралска сина ткивна хартија. Секој лист мери 20 во. х 26 во. Сината ткивна хартија е идеална за завиткување подароци, украсување, корпи за подароци и многу повеќе. Овој производ може да се рециклира. Користете за повеќе подароци. Совршен за завиткување подароци или создавање занаети како венец од ткивна хартија, цвеќиња или хартиени топчиња. Оваа хартија за ткиво што може да се рециклира е совршен акцент на вашиот роденден, свадба, туш за бебиња или торби за подароци за забави. Купување за координација со бели или шарени кеси за подароци (продадени одделно).

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас