• Обновено
Кингстон Месинг KS7615ZL во. Центриран Тапа За Бања, Масло Нанесуваат Бронза

Кингстон Месинг KS7615ZL во. Центриран Тапа За Бања, Масло Нанесуваат Бронза

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

Охрабрен од величествениот дизајн, оваа славина одразува извонреден амбиент на стилизиран луксуз со својот современ талент. Чешмите за бања со центри се идеални за помали бањи и имаат лесна инсталација со 3 дупки. Сребрениот мудрец 4-инчен центриран тапа за бања со месинг скокачки прозорец и неговата избрана цврста месинг конструкција и врвна бронзена завршница со масло, гарантирано ќе го гламуризираат традиционалниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Зафатете го вашиот дом со преодниот талент што го претставува оваа славина. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Тешки Месинг Изградба. 1/4 Свртете Керамички Кертриџ. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ Стапка На Проток На Вода на 60 ПСИ. Палубата монтирање 4 " центарсет 3-дупка инсталација. Вклучува појавување заврши скокачки мозоци. Стандардна 1/2 " Ips Врска. 4-3/4" излив дофат. 4" расчистување на изливот. 6 " висина на изливот. Рачките со двојна рачка ги исполнуваат упатствата НА АДА.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас