• Обновено
Богатствата на каролина BB8636CNL Двор Скара Мит Керамички Ноќно Светло, 6x4x3

Богатствата на каролина BB8636CNL Двор Скара Мит Керамички Ноќно Светло, 6x4x3

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Богатства НА каролина BB8636 CNL Двор Скара Мит Керамички Ноќно Светло, 6x4x3", разнобојна Оваа Керамичка Ноќна Светлина е од колекцијата Богатства На Каролина Друга Храна или Пијалоци. Додадете уметничко дело во боја со оваа керамичка и метална ноќна светлина за да го подобрите вашиот декор и да обезбедите малку светлина во сите темни области на вашиот дом или канцеларија. Ова Уметничко Дело Керамичко Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата. Предната страна на ноќното светло е висока шест инчи на 4 инчи широка керамичка плочка со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници. Две вклучени завртки ја држат плочката во металниот држач. Вклучена е сијалица и држачот е длабок 3 инчи. УЛ одобрени. Ноќното светло е од увезените делови. Оваа Ноќна Светлина е од Категоријата производи На Храна На Каролин Богатства. Уметнички дела Керамичкото Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас