• Обновено
САД, Фиока Широк Градите, Сива

САД, Фиока Широк Градите, Сива

DEN 863.84

Залиха
Во продавницата

Овој издржлив 4 Фиока Широк Градите ОД ИРИС САД, Ад. е преносливо решение за секоја потреба за складирање. Брзо пристапете до содржината со фиоките што лесно се повлекуваат. Вграден во фиока-запира значи фиоки победи?т паѓа кога ќе се отвори. Отстранливите тркалца го олеснуваат движењето на градите од едно до друго место, работејќи со вашите променливи потреби за дизајн. Совршен за сѐ, од облека до постелнина до играчки и многу повеќе. Совршено решение за складирање за секоја просторија во куќата. Фиоки за лесно влечење за брз пристап. Запирањата на фиоките помагаат да се спречи паѓање на фиоките. Отстранливи тркалца за лесна преносливост. Димензии : 15.75 "Л х 21.25" В х 33.63 " Х.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас