• Обновено
Клео Внатрешен Надворешен Плетен Висечки Стол За Јајца

Клео Внатрешен Надворешен Плетен Висечки Стол За Јајца

DEN 2719.84

Залиха
Во продавницата

Без напор шик, Столчето За Виси Јајца Клео има свежа боемскаesетика која веднаш ќе го надгради вашиот простор. Столот има плетен weatherан за сите временски услови над челична рамка што виси од издржлив челичен држач, создавајќи релаксирачки, но цврст кожурец на удобност. Со дополнителна атмосфера на тафтувана перница, Столчето За Виси Јајца Клео ќе биде вашето одење во скривалиште без разлика дали е во затворени простории или надвор. Боемски дизајн. УВ отпорни сите временски смола плетен. Издржлива челична рамка и држач обложена со прав. Рачно ткаени светло-кафеава смола плетен. Тафтувана перница со потпирач за глава покриена Со Олефинска ткаенина во Боја на песок. Навлаките за перничиња од олефинска ткаенина за брзо сушење се спротивставуваат на мувла и сонцето бледнее. Класичен облик на јајца со рачки долж предниот раб. Дизајниран за внатрешна или надворешна употреба. Столот има ограничување на тежината од 250 килограми.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас