• Обновено
Стила Останете Цел Ден Течен Кармин, Портофино, 0. Оз

Стила Останете Цел Ден Течен Кармин, Портофино, 0. Оз

DEN 223.20

Залиха
Во продавницата

Останете Цел Ден Течен Кармин-Портофино Од Стила За Жени-0,1 мл Кармин Останете Цел Ден Течен Кармин-Портофино Од Стила За Жени-0,1 мл Кармин оваа формула за усни дава удобна текстура која се чувствува лесна на усните, а нејзината формула богата со бои не крвари или пренесува.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас