• Обновено
Центричен 105. Предна Подлога За Сопирачките

Центричен 105. Предна Подлога За Сопирачките

DEN 3103.84

Залиха
Во продавницата

Стоптех Улични Перформанси влошките за сопирачките се дизајнирани да ги задоволат барањата за возење со високи перформанси, додека ја одржуваат префинетоста што се очекува во секојдневните услови за возење. Стоптех влошките за сопирачките ги комбинираат придобивките од врвните улични влошки за сопирачките со агресивни формули за триење погодни за денот на патеката и употребата на автокрос. Диск Сопирачка Рампа Во Собата.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас