• Обновено
Каролини Богатства BB8583CHF Корали Добредојдовте Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

Каролини Богатства BB8583CHF Корали Добредојдовте Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

DEN 143.68

Залиха
Во продавницата

Каролини Богатства BB8583 CHF Корали Добредојдовте Знаме Платно Куќа Големина Големи, разнобојни Корални Знаме Платно Куќа Големина. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас