• Обновено
Огледало Компатибилно Со 1998-Шевролет Метро 1995 - Гео Десно Патничко Странично Сликарство Кул-Вуе

Огледало Компатибилно Со 1998-Шевролет Метро 1995 - Гео Десно Патничко Странично Сликарство Кул-Вуе

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

СПЕЦИФИЧНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ Автоматско Затемнување : Без Автоматско Затемнување Откривање На Слепи Точки : Без Функција На Слепа Точка Боја/Финиш : Тип На Преклопување На Боја : Операција На стакло Што Не се преклопува : Рачно Стакло Загреано : Потсетување На Не-Загреана Меморија : Без Меморијапроизвод Одговара : Вклучено Е Директно Светло За Лопатка : Без Продадена Светлосна Количина На Локва : Се Продава поединечно препорачана Употреба : Ое Замена ОГЛЕДАЛАТА Се Вашите Најприфатливи Огледала За Замена На Ое И Тие Се Произведени Од Најквалитетни Материјали Отпорни На Корозија За Да Ги Издржат Сите Видови Временски Услови. Број на линк : ГМ1321269.Компатибилен со следниве возила : Локација : Патнички Страна година (и) Направи Модел Трим 98-2001 Шевролет Метро Лси 98-2000 Шевролет Метро База 95-97 Гео Метро База, Лси Ое Број : 30014013.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас