• Обновено
Нова Економија Замена На Патнички Странични Фарови Собрание, Одговара 2012 - ХОНДА ЦРВ

Нова Економија Замена На Патнички Странични Фарови Собрание, Одговара 2012 - ХОНДА ЦРВ

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нова Економија Замена На Патнички Странични Халогени Фарови. Тој е Дизајниран Да го Замени Вашиот Постоечки Склоп на Фарови. Тоа Одговара На Вашиот 2012-2014 ХОНДА ЦРВ. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова Економија Замена На Патнички Странични Фарови Собрание, Одговара На 2012-2014 ХОНДА ЦРВ Изработена Од Пластика . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас