• Обновено
КАРОЛИНИ Богатства АМБ1049ГФ Померанско Знаме Градина Големина Мала, разнобојна

КАРОЛИНИ Богатства АМБ1049ГФ Померанско Знаме Градина Големина Мала, разнобојна

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова Градинарско Знаме содржи уметнички дела На Померанец. Знамето е со димензии приближно 11 инчи х 15 1/2 инчи.КАРОЛИНИ Богатства АМБ1049ГФ Померанско Знаме Градина Големина Мала, разнобојна Померанско Знаме Градина Големина. Две парчиња материјал се зашиени заедно за да формираат двострано знаме. Знамето има зашиен ракав од 1 1/2 инчи за да ви овозможи да го закачите знамето на кој било стандарден држач за знаме на градината или закачалка за трем со големина на градина. Целосна боја двокреветна ткаенина декоративен Ракав Пол Градина Знаме.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас