• Обновено
Алтернатор Ббб Индустрии Реман Одговара изберете: 1983 - ТОЈОТА ПИКАП, 1981 - ТОЈОТА ПИКАП КАБИНА ШАСИЈА

Алтернатор Ббб Индустрии Реман Одговара изберете: 1983 - ТОЈОТА ПИКАП, 1981 - ТОЈОТА ПИКАП КАБИНА ШАСИЈА

DEN 3599.84

Залиха
Во продавницата

ПРЕРАБОТЕН УВОЗ АЛТЕРНАТОР Ббб Индустрии 14273 Алтернатор Одговара Изберете : 1983-1984 ТОЈОТА ПИКАП 4 Цил 2.4 Л 1981-1982 ТОЈОТА ПИКАП / КАБИНА ШАСИЈА 4 Цил 2.4 Л 1977-1980 ТОЈОТА ПИКАП 4 Цил 2.2 Л 1980-1982 ТОЈОТА КОРОЛА 4 Цил 1.8 Л 1977-1978 Тојота Челица 4 Цил 2,2 Л 1984 тојота 4рунер 4 ЦИЛ 2,4 Л 1977-1978 ТОЈОТА КОРОНА 4 ЦИЛ 2,2 Л И ПОВЕЌЕ - Додадете Го Вашето Возило Во НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас