• Обновено
Сиера 23-Коло Комплет За Фишер Панда Ј009-46840

Сиера 23-Коло Комплет За Фишер Панда Ј009-46840

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

Комплетот Со Работно Коло на сиера 23-3311 го заменува Бројот На Делот На Фишер Панда Ј009-46840 и Бројот На Делот Масе : 80161. Комплетот е компатибилен со следниве модели : АГТПМ 4, ПМС 4, Е 2,5, Е 4,0, е 4,7 и е 7,1. Изграден со морски одделение материјали за сигурност. Генератор коло комплет. Заменува Фишер Панда Дел Број J009-46840 И Масе Дел Број : 80161. Компатибилен со следниве модели : АГТПМ 4, ПМС 4, Е 2,5, Е 4,0, е 4,7 и е 7,1. Изграден со морски одделение материјали за сигурност.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас