• Обновено
Отскокнување Удобност Бранови Премиум Меморија Пена Бања Мат

Отскокнување Удобност Бранови Премиум Меморија Пена Бања Мат

DEN 318.08

Залиха
Во продавницата

Бања пријателски бои координираат со било која бања декор. Латекс нелизгачка не-лизгачка подлога за дополнителна безбедност. Лесна за чистење, површината на микрофибер отпорна на дамки обезбедува издржливост за долготрајна убавина. Издржлива подлога отпорна на латекс, лизгање и површина отпорна на лизгање обезбедуваат стабилност додека чекорите. Отскокнување Удобност Бранови Премиум Меморија Пена Бања Мат : Мека кадифен микрофибер површина со меморија пена јадро. Засилената облога помага да се одржи обликот и стабилноста. Потонете ги нозете во кадифен, супер мек комфор на мемориска пена секој пат кога ќе излезете од туш или бања.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас