• Обновено
Амко Бирање-А-Парче Нерѓосувачки Челик Сечилото Јаболко Сечилото Во Црвено

Амко Бирање-А-Парче Нерѓосувачки Челик Сечилото Јаболко Сечилото Во Црвено

DEN 1.33

Залиха
Во продавницата

Ние сме специјализирани за комбинирање на прецизност и перформанси за да создадеме стилски дизајнирани премиум кујнски алатки. Амко Домашните работи создаваат квалитетни, иновативни, стилски дизајнирани кујнски алатки и додатоци кои им помагаат на луѓето да го подобрат квалитетот на нивното готвење и забава. Изработени од издржливи СТОМАЧНИ МУСКУЛИ со нерѓосувачки челични сечила. Исечете јаболко на 8-дебели клинови или 16-тенки парчиња. Амко Бирање-А-Парче Нерѓосувачки Челик Сечилото Јаболко Сечилото Во Црвено : 8749. Домашните Работи на амко, наградуван бренд, го олеснуваат готвењето и чистењето од 1970-тите.Амко Бирање-А-Парче е разноврсна јаболко јадро и сечење што со едноставно повлекување и извртување на основата може да исече 8 дебели клинови или 16 тенки парчиња.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас