• Обновено
Редкен Гелови Лакови Боја На Коса, 7Н-Мираж, фл оз

Редкен Гелови Лакови Боја На Коса, 7Н-Мираж, фл оз

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

Што е тоа : дали сте барале промена на косата? Промена е тука Со Редкен Боја Гел лакови! Тоа е трајна боја на коса која дава интензивни резултати без амонијак. Доаѓа во широк спектар на бои, како русокоси, кафеави, црвени, пастели и многу повеќе. Постои совршена нијанса за секој тон и предност на кожата. Изберете Од Роза, Кафеав Чад, Крем Од Путер и многу други возбудливи нијанси! Што прави : оваа трајна боја на коса депонира пигмент длабоко во влакното на косата за да ви даде заситени резултати во боја што траат. Формулата има мала концентрација на амонијак за нежно отворање на кутикулите на косата за да се овозможи таложење на бојата. Бојата ќе ја остави вашата коса сјајна и здрава. Што друго треба да знаете : оваа боја на коса е одлична за прикривање на тврдоглавите сиви. Ќе покрие до 100% сива коса со само една апликација. За подолготрајни, поживописни резултати. Боја : 7Н Мираж. Пол : Унисекс. Капацитет : 2 мл. Тежина : 0,15 килограми.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас