• Обновено
Женски Плус Големина Долг Ракав Супима Екипажот Врвот

Женски Плус Големина Долг Ракав Супима Екипажот Врвот

DEN 303.68

Залиха
Во продавницата

Барате нов омилен врв што можете да го носите речиси насекаде во текот на целата година? Не гледајте подалеку од Крајот На Земјата Женска Опуштена Супима Памучна Маица Со Долги Ракави На Екипажот. Направена од ултра мек Памук Од Супима оваа кошула е лесна и дише. Издржливиот материјал е направен за одржување на миење после миење за да можете да го носите цела година без да се грижите за вкочанетост или избледување. Крајот на лендс испорачува безвременски класици од 1963 година и ја продолжува својата мисија да дизајнира долготрајна облека за секое тело. Памукот Супима одгледуван во америка се одгледува за да се минимизира влијанието врз животната средина. Мек, мазен, 100% Супима памук. Класичен стил на вратот на екипажот. Опуштено : великодушно пресечете го телото. Паѓа на средината на колкот.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас