• Обновено
Војна На ѕвездите Војни На Клоновите Херои И Негативци Карти За Играње Палуби Во Калај За Колекционери

Војна На ѕвездите Војни На Клоновите Херои И Негативци Карти За Играње Палуби Во Калај За Колекционери

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

2 палуби на картички во метал tin Package Количина : 2 Карактеристики : еден поединец картичка Од Магијата : на Собирот (MTG) тргување и колекционерски картичка игра(TCG/CCG). Ова Е Од Ретка реткост. Од инвазијата. Ќе ја добиете верзијата на фолија на оваа картичка. Бренд : АЕО. Димензии (приближно) : 45мм х 15мм х 9.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас