• Обновено
Хадсон Бебе Новороденче И Мало Девојче Шерпа Шапка И Ракавица Во Собата 2 парчиња, Девојка Крем, 6 Месеци

Хадсон Бебе Новороденче И Мало Девојче Шерпа Шапка И Ракавица Во Собата 2 парчиња, Девојка Крем, 6 Месеци

DEN 447.84

Залиха
Во продавницата

Хадсон Бебе Пријатна Шерпа Шапка И Комплет За Ракавици се најслаткиот комплет за одржување на вашето бебе топло и пријатно во постудените месеци. Изработено од супер мека ткаенина шерпа, вашето бебе нема да сака да ја извлече оваа! Симпатична мечка уши или лак, вашето бебе ќе остане топло, удобно и ќе изгледа во тренд! Нашите белезници имаат памучна обвивка одвнатре, така што прстите нема да бидат фатени во мека ткаенина!. Хадсон Бебе Новороденче И Мало Девојче Шерпа Шапка И Ракавица Во Собата 2 парчиња, Девојка Крем е одличен бебе најважен сет за вашето малечко. Сетот вклучува шерпа капа и чизми. Оптимално за студено време. Координирање шерпа шапка и чизми. Машина За Перење. Достапен, висококвалитетен сет.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас