• Обновено
Дизни Тинкер Бел-Изглед Ѕид Постер, 22.375 34

Дизни Тинкер Бел-Изглед Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Осветлете ја секоја просторија со Овој Ѕиден Постер Со Изглед На Ѕвонче На Дизни. Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и отпечатени на премиум хартија за постери што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународни Дизни Нескопосник Бел-Изглед Ѕид Постер Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас