• Обновено
Нулум Верона Areaбд Област Килим

Нулум Верона Areaбд Област Килим

DEN 1130.24

Залиха
Во продавницата

Разубавете ја секоја соба од вашиот дом со елегантната персиска шема на Тепихот Во Областа Нулум Веронаzбд07. Машинскиот полипропиленски тепих има пријатно чувство што е соодветно за спалната соба или дневната соба, но сепак може да се држи за носење во ходникот или влезот. Персиски модел во вашиот избор на достапни опции за боја. 100% полипропиленски дизајн за издржливост. Машинско изработена конструкција. Средно-висок куп. Изберете од достапните опции за големина.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас