• Обновено
Нова 3л-Управувачка Решетка И Хидраулична Цевка За Пренос на Пинион одговара на 2000-Буик, Шевролет, Понтијак

Нова 3л-Управувачка Решетка И Хидраулична Цевка За Пренос на Пинион одговара на 2000-Буик, Шевролет, Понтијак

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

Комплетите за Склопување На Цевки За Пренос НА Кардоне и Пинион вклучуваат нови компоненти дизајнирани да ги задоволат перформансите НА ОЕМ за форма, вклопување и функција. Вклучени се сите компоненти потребни за завршување на работата за да се осигура дека вашето возило работи непречено. Примена На Возилото : Buick Allure 2009-05, Век 2005-03, Лакрос 2009-05, Регал 2004-03; Шевролет Импала 2011-00, Монте Карло 2007-00; Понтијак Гран При 2008-04. 100% нови цевки и конектори за да се обезбедат долготрајни перформанси. Се обезбедуваат нови пломби каде што е применливо. Сите компоненти се вклучени за да се осигура дека вашето возило работи непречено. Гарантирано вклопување и функција. Ги исполнува или надминува перформансите На О. Е. м.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас