• Обновено
Clearвори Ел Јасно Печат Во Собата 4 X6 - Цветни Букет

Clearвори Ел Јасно Печат Во Собата 4 X6 - Цветни Букет

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

Avвори Ел-Јасни Марки. Овие јасни марки ја олупат нивната подлога и се држат до секој акрилен блок што прави лесно печат. Едноставно нанесете го вашето омилено мастило и печат јасни јасни слики! Тие се направени од 100% фото-полимер кој е без латекс, без фталат, нетоксичен и биоразградлив. Овој пакет содржи Цветен Букет : збир од единаесет јасни печати на подлога од 4х6 инчи. Координати Со умре постави Цветни Букет (Д-17-20.) ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Опасност Од Гушење, чувајте го подалеку од дофат на деца. Clearвори Ел Јасно Печат Во Собата 4 "X6" - Цветни Букет.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас