• Обновено
Вечноста Интензивна Од Келвин Клајн За Мажи-6. Оз ЕДТ Спреј

Вечноста Интензивна Од Келвин Клајн За Мажи-6. Оз ЕДТ Спреј

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

Лансиран од дизајнерската куќа На Келвин Клајн. Овој дрвенест ароматичен фаргранс има мешавина од црн чај, лаванда, дрво од кашмир, ветивер, кедар, караница, ирис, грејпфрут и бел пипер. Келвин Клајн Вечност Интензивен Спреј За Тоалетна Вода За Мажи 6,7 Мл.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас