• Обновено
Речиси Природно 19 Розова Азалеа Вештачка Фабрика Во Метал Жардиниер

Речиси Природно 19 Розова Азалеа Вештачка Фабрика Во Метал Жардиниер

DEN 3.33

Залиха
Во продавницата

Додадете природен шарм во вашиот дом Со Речиси Природната Азалеа со Фабрика За Свила Од Метални Жардиниери. Неколку цвеќиња можат да одговараат на убавината на Азалеата. Прикажувајќи живописен, заоблен "полн" цут, овој розов цвет од азалеа ја исполнува секоја просторија со боја и сонце. Но, тоа не завршува тука. Значителниот излив на боја е поддржан од безвременска метална вазна, која помага да се нагласи убавината на цветот. Речиси Природното свилено растение е идеален подарок за тој љубител на цвеќиња во вашиот живот. Тоа е неверојатно како вистинското растение и не бара наводнување или сончева светлина за да напредува. Речиси Природна Азалеа Со Метална Жардиниера Свила Фабрика : Увезени. Произведено Во Кина. Совршено заоблени целосни цути. Поддржан од безвременска метална вазна. Направено Од Речиси Природно. Мерења : 20" в х 18" х 19" ч. Тежина : 2,5 фунти. Зачудувачки розова азалеа цвет фабрика прави одличен подарок.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас