• Обновено
Гејл Кафе Крајот Маса Во Собата, Црна, На

Гејл Кафе Крајот Маса Во Собата, Црна, На

DEN 2720.00

Залиха
Во продавницата

Овој сет на маси од колекцијата гејл е еден со неверојатна изработка, ова ќе донесе шарм и елеганција во вашиот ентериер. Неговата конструкција се состои од дрвена основна структура со вештачки мермер на врвот во црна боја Вклучува 1 масичка и 2 крајни маси. Изработени од дрво и вештачки мермер. Црна завршница. Закривени нозе. Врвот на масата од вештачки мермер.

Клучни карактеристики

Можеби ќе ви се допадне и вас